0

Nasz Syn Nikodem ma 2 latka. Urodził się w 37 tyg. ciąży z wagą 2810 i 6 punktami w skali Apgar. Od urodzenia wymaga konsultacji wielospecjalistycznej. Dodatkowo naszą zmorą jest wrodzona wada stóp – szpotawość obustronna stóp. Codziennością naszego syna jest systematyczna rehabilitacja i ćwiczenia, konsultacje u specjalistów między innymi : ortopeda, neurolog, logopeda, fizjoterapeuta, alergolog. Syn nie może się obejść również bez specjalistycznych butów ortopedycznych robionych na zamówienie.

W przyszłości schorzenie syna może przysporzyć mu wiele problemów, szczególnie w chodzeniu, czy nie wspomnę o pracy bądź wykonywaniu jakichkolwiek sportów. Już teraz bardzo często przewraca się o własne nogi, nie może nosić normalnego obuwia, a buty specjalistyczne są dla niego bardzo niewygodne, zdarza się nawet że płacze zakładając je każdego dnia. Schorzenie syna skutkuje u niego pogłębiającą się wadę postawy, dlatego tak bardzo zależy nam aby stopy syna funkcjonowały prawidłowo.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie finansowe, dzięki któremu bylibyśmy w stanie zapewnić Nikodemowi leczenie w Wiedniu, które jest mało inwazyjne, bardzo dokładne i skuteczne lecz również bardzo kosztowne. Środki ze zbiórki przeznaczylibyśmy na wizyty lekarskie w Wiedniu, zabiegi Gipsowe, buty i szyny ortopedyczne oraz niezbędną rehabilitację.

Wierzymy w Wasze Dobre Serca.

 

Pomóżmy Nikodemowi wyleczyć stópki!

Nikodemowi można pomóc również poprzez przekazanie 1% na leczenie poprzez Fundacje Serce dla Maluszka do której należy nasz synek.

Nr. KRS : 0000387207 z Dopiskiem w Tytule : NIKODEM TARGONI

Wystarczy że 3000 osób wpłaci po 5 zł, a Nikodem będzie mógł podjąć leczenie w Wiedniu 🙂

Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Sycowie

Wcześniejszy artykuł

Bezrobocie w powiecie oleśnickim

Kolejny artykuł

Mogą Cię zainteresować

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w kategorii Pomoc