0

Wojtek urodził się 29 stycznia 2015 r. z przepukliną oponowo-rdzeniową. Jego choroba wynika z nieszczelności między kręgami kręgosłupa, przez które na zewnątrz wyszły nerwy wraz z płynem mózgowo-rdzeniowym. W pierwszej dobie swojego życia przeszedł operację zamknięcia przepukliny. Konsekwencją pierwszej operacji jest wystąpienie wodogłowia. Wojtuś ma niedowład nóżek oraz zaburzone czucie od pasa w dół. Od pierwszych tygodni życia jest intensywnie rehabilitowany. Prowadzony jest przez wielu specjalistów: chirurga dziecięcego, laryngologa, okulistę, ortopędę, gastroenterologa, optometrystę, nefrologa, neurologa oraz wielu rehabilitantów. Nieustannie walczymy o to aby synek mógł mieć szanse na samodzielność w przyszłości.

post image

Trwa kolejny okres rozliczeniowy podatku PIT. Również w tym roku zwracamy się do Was z prośbą przekazania jednoprocentowej cegiełki dla Wojtka.
Dzięki okazanemu wsparciu możliwa jest kontynuacja leczenia w niezmiennej formie i intensywności, co rokuje osiągnięciem sukcesów w bliższej lub dalszej przyszłości.
Nadchodzący rok nie będzie należał do najłatwiejszych. Wojtka czeka kosztowna operacja nogi (ok. 12000 zł), zakup ortez po operacji (ok. 7000), zakup wózka inwalidzkiego oraz prowadzenie w dalszym ciągu rehabilitacji (1600 zł miesięcznie).

Zachęcamy również do udostępniania ulotki informacyjnej oraz do like-owania 👍.

Dziękujemy i pozdrawiamy
Wojtuś ❤️ , Ania 😘 i Bogdan 😎

KRS 0000222915
Cel szczegółowy: Wojciech Michalski

post image

Zmarł trener Widawy Stradomia

Wcześniejszy artykuł

Zasłużona zmiana lidera w I lidze

Kolejny artykuł

Mogą Cię zainteresować

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w kategorii Pomoc